| 
			
				|  | 12'inch Radio Najlepsza Muzyka dla Ciebie!!!
 
 |  
 
 
	
		| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |  
		| Autor | Wiadomo¶ć |  
		| Juukla DJ
 
 
 Doł±czył: 24 Sty 2014
 Posty: 716
 Przeczytał: 0 tematów
 
 Ostrzeżeń: 0/3
 Sk±d: Finland
 
 | 
			
				|  Wysłany: Nie 1:12, 23 Mar 2014    Temat postu: To sie nazywa desperacja, u nas zapomnij wszystko ze swojej |  |  
				| 
 |  
				| poza tym nie uwazam aby poziom zycia na polnocy byl tak bardzo rozny.  [link widoczny dla zalogowanych]  WEJDZ NA STRONE IDEI  I SIE ZALOGUJ [link widoczny dla zalogowanych]
 [link widoczny dla zalogowanych]
 [link widoczny dla zalogowanych]
 [link widoczny dla zalogowanych]
 Aneta Kreglicka przytoczona w tym watku oficjalnie ma 174 cm wzrostu i miala talie 58 cm gdy zostala Miss World.
 odsylam do swojego koordynatora
 [link widoczny dla zalogowanych]
 Tak samo jak drugi dzień + 2 kromki pełnoziarnistego chleba z chudą szynką
 Ok spadam spać, bo rano znów ciężko się podnieść.
 [link widoczny dla zalogowanych]
 
 Ma teraz 20 m-cy jest pogodny, cwany, szybko się uczy.  [link widoczny dla zalogowanych]  Marianko,hormony moga spowodowac raka piersi i wcale nie trzeba byc ze tak powiem dziedzicznym.Kobiety często chca dłużej utrzymaćmłodość,tak im sie wydaje bo czasu nikt nie zatrzyma i jedza te hormony a pozniej zastanawiaja sie skad mają żylaki,własnie zmiany w piersi jak sama mówisz.
 
 1)joop Jakie są wasze dośiwadczenia z HEADLINE-m, czy nie wysysza i sieka włosów, czy ponzije da sie  z nimi zyć i wygladac normalnie? -najpierw dietka Boje się okrutnie wyniku jakąs schizmę załapałam a fuj Pozdrawiam PAPAA   [link widoczny dla zalogowanych]
 ale tu dzis cicho! oleju do smażenia Jeszcze jedno pytanie...Czy jest sens chodzic osobiscie do hoteli lub innych miejsc i pytac o prace? Na zakończenie polecam jeszcze raz panią Monikę z salonu Cleopatra, ja na pewno ponownie się tam udam. Salonik Maluszka Stokrotka ogłasza nabór dzieci w wieku od 1 do 4 lat. ale dzieki za dobre checi. miałem tydzień temu robiony zabieg u chirurga ogólnego - klinowe wycięcie paznokcia wraz z tym dzikim mięsem po lewj stronie lewego palca.
 Pozdrawiam
 [link widoczny dla zalogowanych]
 [link widoczny dla zalogowanych]
 [link widoczny dla zalogowanych]
 [link widoczny dla zalogowanych]
 Można sobie robić dobrze podczas okresu czy nie???????????????????????????????????????????????
 
 Post został pochwalony 0 razy
 |  |  
		| Powrót do góry |  |  
		|  |  
		|  |  
  
	| 
 
 | Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach
 Nie możesz zmieniać swoich postów
 Nie możesz usuwać swoich postów
 Nie możesz głosować w ankietach
 
 |  
 fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
 Powered by phpBB  © 2001, 2005 phpBB Group
 
 |